Пляжний відпочинок Екскурсійний відпочинок Гірськолижні курорти
Ввічливі співробітники - професіонали своєї справи візьмуть на себе організацію Вашого відпочинку. Вас завжди уважно вислухають та допоможуть підібрати тур в будь-яку країну світу.

Болгария(пляж)

Болгарія — популярний і доступний відпочинок для тих, хто планує поїхати наодинці, з сім’єю або друзями, все це прекрасно поєднується тут! Саме в Болгарії можна скуштувати смачне варення з троянд, поласувати сніговим вином, зануритися в історію, прогулятися по старому Несебру, побачити красиві церкви, стіни яких пам’ятають, як починався наш світ, поплавати в Чорному морі і погрітися на сонечку. Болгарія — відмінний вибір для сімейного відпочинку: золотий пісок, тепле море і ласкавий вхід відмінно підходять для дітей. Молоді тут нудьгувати не доведеться: дискотеки, безліч барів з шоу-програмами, смачна національна кухня і караоке.

Республіка Болгарія розташована в північно-східній частині Балканського півострова. Північна частина держави примикає до Румунії, південна — з Туреччиною і Грецією, західна — з Сербією і Македонією, східна омивається Чорним морем.

Пляжний відпочинок

Золоті піски найвідоміший курорт Болгарії, який названий на честь найніжнішого золотистого дрібного піску, який щедро посипають уздовж всього узбережжя. Курорт розташований в 18 км від Варни, на території унікального природного парку, наповненого різноманітними птахами і рослинами. Районні пляжі були удостоєні міжнародної заслуги «Блакитний прапор» за розвинені екологічні умови на чорноморському узбережжі.

Сонячний берег – найбільший курортний комплекс Болгарії. 16 км пляжів, в межах сотень готелів, оточених зеленню, тінистими парками і садами. На півночі — гірський масив Стара Планіна, на півдні — найстаріше європейське місто Несебр, занесений до Списку основних культурних надбань ЮНЕСКО. Цей курорт — один з небагатьох, пляжі якого мають східний морський горизонт, тому день тут настає відразу, коли сонце видно над водою.

Несебр – фантастично привабливий і 1 з найдавніших поселень Чорноморського узбережжя, та всієї Європи. Він розташований на півострові Несебр, в 3 км на південь від курорту «Сонячний берег» і в 17 км від міста Бургас. Ласкаве море, незвичайні білосніжні гори, унікальні пагорби золотого піску, на півночі і півдні міста є широкі піщані пляжі, облямовані з боку суші природними піщаними дюнами висотою 7-8 метрів. Все це створює незабутній пейзаж і казкову атмосферу. На самому в’їзді в місто вас зустріне чарівний старовинний млин. Несебр ділиться на дві частини: старе місто і нове місто.

Пам’ятки

Долина троянд нагадує казкове місце, яке існує в реальному житті і малювати яке мріють всі художники світу. Навіть якщо ви опинитеся в декількох кілометрах від цієї долини, ви все одно відчуєте переплетення запахів троянди, лаванди і м’яти і це з легкістю поверне голову.

Ботанічний сад — колишня літня резиденція румунської королеви Марії. Завдяки академіку Дакі Йорданову існує неймовірна кількість зразків флори з різних країн.

Винні льохи — їх різноманітність вас приємно здивує. Можна побачити, як виготовляються найсмачніші вина, продегустувати їх в приємній атмосфері, а також купити в подарунок друзям або додому.

Клімат

Середня температура в Болгарії навесні +4C… +12C, влітку +12C…+26C, восени +12C…+18C, взимку -17C…+4C. Весна в Болгарії — досить дощовий і холодний сезон.

Валюта

Грошовою одиницею Болгарії є болгарський лев (BGN). 1 лев ділиться на 100 стотинки, що приблизно дорівнює 8,5 грн.

Корисні поради

— зберігайте чеки після обміну іноземної валюти, щоб потім не виникло проблем при зворотному процесі; ;

— старі банкноти були вилучені з обігу в 90-х роках, тому будьте уважні і не приймайте банкноти 1991-1998 років; 

— Радимо скористатися автобусом, щоб пересуватися по Болгарії;

— в якості сувеніра з Болгарії краще привезти вишитий одяг, воду і варення з троянд, мед з горіхами, кераміку, шкіру, срібло.. 

У виборі кращого курорту і відповідного готелю вам допоможе турфірма Verona Tour!